12 Mart 2019

Nostaljik Fakat Gelecekten: Tommy Hilfiger x Zendaya

YAZI: ZEYNEP GÜR

TOMMY X ZENDAYA

Tommy Hilfiger'ın Gigi Hadid'den sonraki yeni elçisi Zendaya, en az ünlü süpermodel kadar yankı uyandıran bir koleksiyona imza atıyor. Tommy x Zendaya koleksiyonunun başrolünde, 70'lerin güçlü ve ikonik kadınlarının yanı sıra, dönemin imza stilleri yer alıyor.

Tasarımlarının yaratım sürecinde Tommy Hilfiger'ın ilk mağazası People's Place'ten ilham alan Zendaya'nın gündeminde, yüksek belli jean'ler, stil sahibi takımlar, konstrüktif siluetler, "Z" ve "T" işlemeleri desenler yer alıyor. Yeni nesil stil ikonunun renk paletine hakim tonlar ise altın, nude, lacivert, kaberne ve krem. 

TOMMY X ZENDAYA 

Zendaya'nın öncü stilinin, Tommy Hilfiger'ın cool Amerikan DNA'sıyla harmanlandığı koleksiyonu, gözünü geleceğe diken nostaljik siluetler ve el yapımı astrolojik desenler ele geçiriyor. Oversize blazer ceketlerin, 70'lerin kumsal modasına selam duran yüksek belli mayoların, ikonik Oxford tişörtlerinin, deri paltoların ve ceketlerin başrolde olduğu Tommy x Zendaya koleksiyonu ilk kez 2 Mart tarihinde Paris Moda Haftası kapsamında beğeniye sunuldu.

ETİKETLER: TOMMY HİLFİGER , ZENDAYA , TOMMYXZENDAYA , TOMMY X ZENDAYA