25 Ağustos 2020

Michael Kors'un Rock 'n' Roll Cazibesi

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

20-08/25/michael-michael-kors-fall-2020-ad-campaign-lead-image-81120_2.jpg

Michael Kors, Mikael Jansson tarafından çekilen ve başrollerini Bella Hadid, Luke Maehlmann, Kendall Harrison ve Salomon Diaz'ın paylaştığı Sonbahar/Kış 2020-21 kampanyasını tanıttı.

Yeni MICHAEL Michael Kors kampanyası, markanın jet sosyeteden köklerine keskin bir rock "n" roll cazibesi duygusu veriyor. Bella Hadid'i 70'lerin bohem-şıklığının en iyisi olarak hayal eden kampanyada, bir dizi klasik rock yıldızı, hayranlarıyla birlikte Hadid'i, yakından takip ediyor. Jansson’un merceğinden, başrol oyuncusu bir konser salonundan çıkarken, hayran klübünün çok hoşuna gidiyor ve yolda grup arkadaşlarıyla uzanırken aynı zamanda zahmetsiz havayı somutlaştırıyor.

Bella Hadid'e seyahatleri boyunca adını New York’un ikonik Arnavut kaldırımlı sokaklarıyla, sanat galerileriyle ve lüks butikleriyle tanınan ünlü semtinden alan SoHo omuz çantası eşlik ediyor.

Kaygısız ve şık parçalar, sezonun özgür ruhlu tavrını yansıtırken; aksesuarlar söz konusu olduğunda, büyük boy güneş gözlükleri, süet botlarla birlikte, patchwork ve rugan gibi yeni kumaşlardan yapılmış lüks çantalar öne çıkıyor.

ETİKETLER: MİCHAEL KORS , 2020-21 SONBAHAR/KIŞ , SOHO BAG