01 Mart 2015

Michael Kors Jet Set 6

Tanıdığı tüm kadınların ayakkabı tutkusu olduğunu söyleyen Michael Kors, “Bu yüzden Jet Set6’yı yarattım. Koleksiyonda St. Barths’dan Shangay’a tüm kadınların hayatını kolaylaştıracak ve her zamankinden daha göz alıcı hale getirecek altı adet ayakkabı modeli yer alıyor” diyor. 
 
 
Sabahtan akşama, sahilden kokteyle günün her saati ihtiyacınız olan farklı seçenekleri ile 2015 baharına damga vuracak koleksiyonda; haftasonu kaçamakları için tasarlanmış spor lüksün yeni tanımı Irving sneakers, sabaha kadar sürecek partiler için yüksek topuklu Odessa; gün batımına karşı kokteylinizi yudumlarken kısa sivri topuklu Kristen, güne merhaba derken Jelly metalik sandalet, baştan ayağa mükemmel uyuma ulaşmanın en kolay yolu dolgu topuk Somerly, kadınsı yazlık giysilere bohem dokunuşu bilekte bot Walton yer alıyor. 
 
 
 
 
 
Göz alıcı bir günde Jet Set 6 ayakkabı kolesiyonunun her anınızda her ihtiyacınıza cevap vermesi, Micheal Kors #JetSetGo filminde. Bu özel koleksiyon ise Nisan başı itibariyle tüm Micheal Kors mağazalarında. 
 
 
 
 
 
 
 

ETİKETLER: MİCHAEL KORS JET SET 6 , MİCHAEL KORS