07 Ocak 2019

Lady Gaga, Valentino Elbisesiyle Cinderella Olursa

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Lady Gaga

Fotoğraf: Frazer Harrison/Getty Images

Bir Jennifer Lopez, bir Lady Gaga! Hep diyoruz, kırmızı halıda fark yaratma sanatı onların işi. Bunu 76. Altın Küre Ödülleri'nde bir kez daha gördük. Törenin düzenlendiği Beverly Hills'teki The Beverly Hilton'a ayak basar basmaz tüm dikkatleri üzerine çeken Gaga, yine masalsı bir elbiseyle karşımıza çıktı.

Upuzun kuyruklu, dökümlü, mavi tonlarında bir elbise. Modern Cindirella'lar için yaratılmış sanki. Altın Küre'ye aday gösterilen A Star Is Born filminin yıldızı olarak tam yerinde bir tercih. Gaga'nın geçtiğimiz yılki kırmızı halı görünümlerinin devamı gibi. 2018 Venedik Film Festivali'nde giydiği tüylü, uçuşan Valentino Haute Couture elbisesini hatırlayın. 76. Altın Küre Ödülleri için tercih ettiği mavi elbisesinin romantik havası, bahsettiğimiz elbiseye benziyor değil mi?

Evet, andırıyor çünkü ikisinin de mimarı Valentino Kreatıf Direktörü Pierpaolo Piccioli. İkonik tasarım Valentino 2018 Sonbahar/Kış Couture koleksiyonundan. İhtişamlı görünümünü Tiffany & Co mücevherleriyle tamamlayan Gaga'ya sırf elbisesine göz kulak olmak içın kırmızı halıda iki kişinin eşlik ettiğini de not düşelim.

 

ETİKETLER: LADY GAGA , PİERPAOLO PİCCİOLİ , VALENTİNO , GOLDENGLOBES19 , GOLDEN GLOBES 2019 , 76. ALTIN KÜRE ÖDÜLLERİ