10 Temmuz 2018

Kylie Jenner Dudak Dolgularına Veda Etti

YAZI: EKİN KURBETÇİ

kylie-jenner-lip-injections-beauty-filler-make-up-lipstick

Fotoğraf: @kyliejenner

Kylie Jenner’ın dudak dolgusu dillere destan. Estetik olduğu dedikodularıyla çok konuşulan ve en başta sadece makyaj hilesine başvurduğunu savunan Kylie Jenner, dudak dolgusu yaptırdığını Keeping up with the Kardashians’ın bir bölümünde kabul etmişti.

kylie-jenner-lip-injections-beauty-filler-make-up-lipstick

Fotoğraf: @kyliejenner

Kullandığı dudak kalemi ve ruj ile alakalı hayranlarına tavsiyeler veren güzel yıldız, bu dedikoduların üzerine bir kozmetik imparatorluğu inşa etti. Dudak kalemi ve rujlardan oluşan 'Lip Kit’leri ile Kylie Cosmetics’i kuran ve değeri yakında milyar doları aşacak olan bir şirketin sahibi olan Kylie, başarısının sembolü olan dudak dolgularını çıkarttırdığını açıkladı.

kylie-jenner-lip-injections-beauty-filler-make-up-lipstick

Fotoğraf: @kyliejenner

Anastasia Karanikolaou ile arkadaşlığının 8. yılını kutlayan ve bunun şerefine instagramda bir gönderi paylaşan Kylie’nin fotoğrafında hayranları çok önemli bir değişiklik farketti: Kylie’nin dudakları eskisine göre oldukça küçüktü. İlk dudak dolgusu yaptırmaya başladığından itibaren çıtayı her seferde bir üst seviyeye çıkaran ve ultra dolgun dudaklara sahip olan Jenner, gönderisinde dudak kalemi kullandığını söylediği günleri anımsattı. Hayranlarından gelen yorumlarda da bu görüş belirtilince Kylie Jenner’dan cevap gecikmedi: ‘Evet, tüm dolgularımdan kurtuldum.’ Tam makyajlı görümümlerinin yanında tamamen doğal, makyajsız hallerini de paylaşmaktan çekinmeyen Kylie, bu hareketiyle naturel duruşunu biraz daha benimsedi. Söyleyecek söz yok, eski Kylie'yi özlemişiz!

Kylie Jenner'ın Güzellik Evrimi

ETİKETLER: KYLİE JENNER , DUDAK DOLGUSU , DUDAK MAKYAJI