11 Ocak 2019

Kraliçe Elizabeth'ten Meghan Markle'a Kraliyet Görevi

YAZI: ZEYNEP GÜR

meghan markle

Fotoğraf: Getty Images Turkey

2018 yılı Meghan Markle adına yorucu bir yıldı; fakat Sussex Düşesi her şeye rağmen Kraliyet sınavından geçer puan aldı. Kraliçe Elizabeth de aynı kanıda olacak ki, sahip olduğu görevlerden birkaçını Meghan Markle'a devretti. Meghan Markle'ın yeni sorumluluklarından biri National Theatre, bir diğeri ise Association of Commonwealth Universities olacak. Sussex Düşesi bunların dışında iki farklı kurumun daha başına geçecek; Smart Works ve Mayhew. Her iki organizasyonun da odak noktası Meghan Markle'ın Prens Harry ile evlendiğinden beri üzerine yoğunlaştığı 'kadın hakları' gibi hassas konularla alakalı. 

Geçtiğimiz günlerde, 4 mesuliyetinden biri olan Smart Works'e yaptığı ziyarete Hatch imzalı siyah elbisesiyle katılarak hamilelik stilini konuşturan Meghan Markle, Oscar de la Renta trençkotu ve hayvan desenli transparan Gianvito Rossi stilettolarıyla sofistike ve modern bir görünüme imza attı. 

Kensington Sarayı Meghan Markle'ın Kraliçe Elizabeth'in 4 görevini devralmasıyla ilgili yaptığı resmi bildiride: “Düşes, İngiltere'nin dokusunun bir parçası olan ulusal ve taban örgütlerin himayesinde olmaktan mutluluk duyuyor. Dikkatini tek bir noktada yoğunlaştırmak için Kraliyet pozisyonunu olumlu yönde kullanabileceği kanısında" açıklamasında bulundu. 

Meghan Markle'ın Güzellik Evrimi:

ETİKETLER: MEGHAN MARKLE , İNGİLİZ KRALİYET AİLESİ