11 Haziran 2019

Kim Kardashian'ın Dördüncü Çocuğu Psalm West'in İlk Karesi

YAZI: ZEYNEP GÜR

kim kardashian psalm

Fotoğraf: @kimkardashian 

Kim Kardashian, taşıyıcı anne yöntemiyle sahip olduğu dördüncü çocuğu Psalm West'in ilk karesini geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yayınladı. İbrani dilinde "şarkı" anlamına gelen Psalm'ı şekerleme esnasında yakalayan ünlü reality yıldızı, sempati dozu yüksek karenin altına "Psalm Ye" yorumunu ekleyerek babası Kanye West ile olan benzerliğine dikkat çekti. 

Kim & Kanye çiftinin taşıyıcı anne metoduyla sahip oldukları ikinci çocukları Psalm'ın doğum haberini ise Kourtney Kardashian, The Ellen DeGeneres programına sürpriz bir şekilde katılarak vermişti. Kim Kardashian da bu haberi hemen ertesi günü Twitter hesabından şu şekilde doğrulamıştı: "O burada, ve mükemmel görünüyor!" 

Kim, daha sonra başka bir sosyal medya paylaşımında da, "Neredeyse Chicago'nun ikizi denecek benzerlikte. Eminim ilerleyen zamanlarda değişecek fakat şimdilik birebir aynısı" diyerek kızı Chicago ve Kardashian'ların son üyesi Psalm arasındaki benzerliğe dikkat çekti. Peki sizce Psalm bir Kardashian mı, yoksa West mi?

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , KİM KARDASHİAN WEST