10 Mayıs 2019

Kim Kardashian ve Kanye West'in Taşıyıcı Anneden Dördüncü Çocukları Doğdu mu?

YAZI: ZEYNEP GÜR

kim kardashian

Fotoğraf: @kimkardashian

Geçtiğimiz günlerde ilk çocuğunu dünyaya getiren Meghan Markle'dan sonra, tahmin edeceğiniz üzere, Kardashian hanesi bir kez daha hazırcevaplılığını konuşturdu. Sürekli gündemi sıcak tutma telaşında olan Kardashian'lar, allem edip kallem edip yine tüm ilgiyi İngiliz Kraliyet Ailesi'nden üzerlerine çekmeyi başardı.

Geçtiğimiz aylarda Chicago'dan sonra ikinci kez taşıyıcı anne yöntemiyle çocuk sahibi olmaya karar veren Kim Kardashian ve Kanye West'in dördüncü çocukları şu saatlerde ya dünyaya geldi, ya da gelmek üzere. 

 kim kardashian

Fotoğraf: @kimkardashian

İlk çocukları North ve Saint'i dünyaya getirirken, aynı zamanda Beyoncé'nin de hamilelik döneminde yaşadığı zorluklardan biri olan, preeklampsi (hamilelik zehirlenmesi) hastalığıyla yüzleşen reality yıldızı, normal doğumun hayati risk taşıması sebebiyle taşıyıcı anne yöntemine başvurmuştu. Bu zor dönemde sık sık yüksek tansiyon ve şiddetli baş ağrısıyla mücadele eden dört çocuk annesinin, tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de plasenta akreata (doğum sonrası plasentanın rahim duvarından ayrılmaması) hastalığıyla da tanışması, 'normal doğum' fikrini tamamen askıya almasına neden olmuştu. 

Geçtiğimiz yıl dünyaya gelen üçüncü çocukları Chicago'nun taşıyıcı annesine 113 bin 850 dolarlık bir ödeme yapan Kim Kardashian ve Kanye West çiftinin, 'geniş aile' planlarının eksiksiz ilerlediği şüphesiz!

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , KANYE WEST , NORTH WEST , KARDASHİAN AİLESİ