08 Mayıs 2019

İşte Meghan Markle ve Prens Harry'nin Bebeklerinin İlk Fotoğrafı

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Meghan Markle, Prens Harry

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Ve 2019'un en çok merak edilen bebeği dünya ile tanıştırıldı. Meghan Markle ve Prens Harry yeni doğan bebekleriyle Londra, St George's Hall, Windsor Castle'da basının karşısına geçti. Hem çekirdek aile olmanın mutluluğu, hem de ebeveynliğin getirdiği heyecanla muhtemelen düğünlerinden bu yana en samimi, ne içten pozu veren çift yaşadıkları duygu selini gizlemedi. 

Annelik hakkındaki fikirlerini merak eden basına "Büyüleyici bir şey, hatta şahane! Dünyanın en iyi iki erkeğine sahibim. Çok mutluyum. O kadar tatlı bir enerjisi var ki. Üstelik çok sakin" diye cevap verdi Meghan Markle. 

Meghan Markle, Prens Harry

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Kime benzediği sorusunu da yanıtsız bırakmadı. Henüz çözemediklerini, çözmeye çalıştıklarını belirtti. Hemen ardından Prens Harry  girdi söze. "Herkes bebeklerin ilk iki hafta içerisinde çabuk değiştiğini söylüyor ama bizimki her gün, her saat değişiyor. Biz de merakla bekliyoruz."

Pazartesi günü yaptığı açıklamada baba olmanın tarifsiz bir duygu olduğundan bahseden Prens Harry hala bu mucizeye inanamadığını anlatıyor. Onu büyütmek, onunla zaman geçirmek için de sabırsızlandığını söylüyor. En önemli soruyu ise şimdilik yanıtsız bırakıyorlar. Minik prensin adı hakkında ser verip sır vermiyorlar.

ETİKETLER: MEGHAN MARKLE , PRENS HARRY , BEBEK , İNGİLİZ KRALİYET AİLESİ