F

29 Aralık 2016

Kim Kardashian ve Kanye West Yeniden Bir Arada!

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Uzun zamandır Kim Kardashian'ı, eşi Kanye West ve çocukları ile bir arada görmemiştik. Kanye'nin psikolojik sorunları, Kim'in Paris soygunundan sonra atlatamadığı travması, her hafta boşanacaklarına dair çıkan haberler ve ikilinin sosyal medya diyeti söylentilerin doğru olabileceği şüphesini uyandırdı hep. 

Birkaç gündür bu derin sessizliğin bozulmak üzere olduğu da gözlerden kaçmıyor. Kanye'nin yeni imajıyla Rick Owens sergisinde karşımıza çıkması ve Kim'in ailesinin sosyal medya hesaplarında saniyelik bile olsa görünmesi, Kardashian'lar cephesinde suların durulduğuna dair bir işaret mi diye düşünürken, özlenen fotoğraf karesi bizzat Kanye tarafından paylaşıldı.

Kim KardashianFotoğraf: @kanyewest

Kanye'nin, Twitter üzerinden paylaştığı fotoğrafta çekirdek Kardashian ailesi, tüm ihtişamıyla bir arada. Kim'in her zamanki gibi parıltısı yüksek, Kanye konforundan yine vazgeçmemiş ve North West geleceğin stil ikonluğu tahtına emin adımlarla ilerliyor. Umarız 2017, Kardashian'lar için de tüm olumsuzlukların geride bırakıldığı bir yıl olur.

Geleceğin Stil İkonu North West'in 10 Stili

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , KANYE WEST , NORTH WEST