27 Kasım 2016

Kanye West'e Neler Oluyor?

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Kim Kardashian’ın Paris’te uğradığı ve hala gizemini koruyan soygundan bu yana Kardashian ailesinde işlerin pek yolunda gittiği söylenemez. Kanye West cephesinden gelen son haberler de bu endişeyi haklı çıkarır nitelikte. Birkaç gündür rehabilitasyon merkezinde tedavi gören Kanye’nin durumu gittikçe kötüleşiyor. Tükenmişlik sendromu, manik depresyon ve paranoyayla mücadele ettiği söylenen Kanye’ye sahiden ne oluyor?

16-11/27/kanye-west-1480203605.jpgFotoğraf: @yeezyscloset

Son gelişmelerden anladığımız kadarıyla Kanye'nin vaziyeti hiç iç açıcı değil. Doktorlar, ünlü rapçinin iyileşmek için biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyor.Yakın çevrelerinden gelen bilgiye göre, neredeyse 2 aydır sosyal medyada derin bir sessizlik ilan eden Kim Kardashian ise Kanye'yi asla yalnız bırakmıyormuş.  

Peki, Kanye'nin bugün geldiği kritik nokta önceden tahmin edilebilir miydi? 2009 yılında gerçekleşen VMA'yi hatırlayalım. Bir anda sahneye fırlayıp, ödül alan Taylor Swift'in teşekkür konuşmasını anlık bir öfke kontrolü yüzünden bölmesi Kanye'nin hassas ve kontrolsüz tepkilerinin ilk işareti olarak yorumlanabilirdi. Filmi o kadar da başa sarmaya gerek yok aslında. Saint Pablo turnesi kapsamında, seyircilerin tepkisine rağmen sahneye çıkıp 30 dakika boyunca Donald Trump'a olan sempatisini ve desteğini açıklaması nı kırmızı alarm olarak değerlendirmeliydik. Nitekim öyle oldu. Amerika'nın geleceğini kurtarmak şimdilik bir kenarda dursun. Umarız en kısa zamanda Kanye eski sağlığına ve formuna yeniden kavuşur.

ETİKETLER: KANYE WEST , KİM KARDASHİAN