13 Kasım 2018

Kesin Bilgi: Victoria Beckham ve Spice Girls Arasında Gerginlik Yok

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

Spice GirlsFotoğraf: Getty Images Turkey

Victoria Beckham, geçtiğimiz hafta sonu People’s Choice Awards’da grubun en ünlü şarkı sözlerinden birine referans verdikten sonra, Spice Girls ile arasında bir gerilim olmadığını kanıtladı. Moda İkonu ödülünü alan Beckham, konuşmasının bir kısmında, 1996’da grubun hit parçası olan Wannabe’ye referans vererek konuşmasını tamamladı.

Tasarımcı, geçtiğimiz hafta Spice Girls’ün 2019 turunda, eski grup arkadaşlarına katılmayacağını duyurmuş ve “Çok fazla sevgi ve eğlence” dilemişti. Hal böyle olunca, Aralarında bir gerginlik mi var?”  soruları yükseldi. 

Spice GirlsFotoğraf: Getty Images Turkey

Beckham, bu yıl moda markasının 10. yıldönümünü kutladı. Şarkı söyleyen günlerini ve bir Spice Girls olduğunu unutmadığını açıkça belirterek Yıllar önce, kız gücü ile başladım ve şimdi bu mesaj her zamanki kadar güçlü, ama şimdi tasarımlarımda kadınları güçlendirebilme ayrıcalığına sahip oldum açıklamasını yaptı.

Eski takım arkadaşı Mel C, Instagram'da Beckham’ı tebrik etmek için hiç zaman kaybetmeden, geceden bir fotoğraf paylaştı ve “Gururluyuz! Tebrikler ve kesinlikle hak ediyor” diye not düşerek, Beckham'a desteğini esirgemedi. 

Spice Girls, hafta sonu turne biletleri satışa çıkarıldktan sonra, İngiltere'deki Ticketmaster rekorunu kırdı. Web sitesi, biletler için 700.000'den fazla kişinin sıraya girdiğini bildiriyor. Grup, büyük talep nedeniyle beş ekstra konser daha ekledi.

ETİKETLER: VİCTORİA BECKHAM , SPİCE GİRLS , PEOPLE’S CHOİCE AWARDS