27 Temmuz 2016

Kenzo x H&M Koleksiyonuna İlk Bakış

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Balmain x H&M işbirliğinden sonra merakla beklenen Kenzo x H&M buluşmasından ilk görüntüler mercek altında. Koleksiyonun dinamik ruhunu yansıtan desenlerin, renklerin ve bireysellikle bezeli Kenzo enerjisinin yeni temsilcileri, sıra dışı, yaratıcı ve genç marka elçileri.

Kenzo x H&M

Kenzo x H&M işbirliğinin elçilerinden Amy Sall, hem öğrenci hem aktivist. New York’ta yaşıyor ve Journal of African Affairs, Critical Thought + Aesthetics isimli düşünce kuruluşunun kurucusu. Bir başka elçi ise Juliana Huxtable. O sanatçı, şair ve DJ, 28 yaşında, New York’ta yaşıyor. Her ikisi de kaplan desenli boğazlı üstleri, takımı tamamlayan yüksek bel taytları, pembe logoyu taşıyan siyah deri eldivenleri ve jakar dikilmiş kaplan desenli botları giyiyorlar.

Kenzo x H&M

Isamaya French de markanın elçiler kadrosunda. O makyaj sanatçısı, Londra’da yaşıyor ve Londra merkezli Theo Adams Company’nin ortaklarından biri. Pembe suni miflon şeritlerle süslü oversize deri ceketi, kaplan desenli boğazlı üstü ve yüksek bel taytı ile karşımızda.

Kenzo x H&MSon olarak, Oko Ebombo ile tanışın. O bir müzisyen ve performans sanatçısı, Pariste yaşıyor. Desenli çıkarılabilir yakaya sahip parka, blok renklerde kaplan desenli denim, japon kültürüne atıfta bulunan ‘tabi’ çoraplar ve parmak arası terlikleri giyiyor. Oko aynı zamanda kaplan desenli şapka ve fularını, kaplan desenli çarpraz askı çantayı ve desenli örgü fuları takıyor.

 

ETİKETLER: KENZO , H&M , KENZO X H&M