25 Mayıs 2016

H&M'den Yeni Tasarımcı İşbirliği: H&M x Kenzo

h&m

KENZO Kreatif Direktörleri Carol Lim ve Humberto Leon, H&M Kreatif Direktörü Ann-Sofie Johansson

H&M geçen seneki H&M x Balmain işbirliğinin ardından bir sonraki tasarımcı işbirliğinde, global kültürün enerjisini yakalayıp kendi benzersiz genç ruhunu yaratan canlı ve eğlenceli Paris moda evi KENZO ile çalışacağını duyurdu. Kreatif Direktörler Carol Lim ve Humberto Leon, kadın ve erkek koleksiyonlarının yanı sıra aksesuarlar oluşturarak KENZO’nun ruhunu H&M'e taşıyacak. 

Carol Lim ve Humberto Leon 2011'de moda evine katıldıktan sonra, etkili defileler, sanatçı işbirlikleri ve yaratıcı dijital kampanyalar aracılığıyla ortaya koydukları cesur renkler ve canlı desenlerle dolu koleksiyonlarıyla kendi moda gündemlerini belirledi. Global etkiler ve gelenekler yeniden harmanlanıp sokak enerjisiyle birleştirildi. Sonuçta ortaya, dünyadaki hayranları için hem ilham verici hem de ulaşılabilir koleksiyonlar ortaya çıktı. KENZO’da moda, herkes için özgürlük, eğlence ve bireysellikle eşit anlama geldi. 

KENZO Kreatif Direktörleri Carol Lim ve Humberto Leon  "H&M'le yaptığımız bu işbirliğinde büyük düşünmek, sınırları zorlamak ve dünyadaki herkese KENZO'nun yeni enerjisini taşımak istiyoruz" diyor.

KENZO x H&M, 3 Kasım 2016'tan itibaren dünya çapında 250'den fazla seçili mağazada satışa sunulacak.

 

ETİKETLER: H&M , KENZO , İŞBİRLİĞİ