28 Temmuz 2019

Kensington'dan Açıklama: Kate Middleton Botox Yaptırmadı

YAZI: EKİN KURBETÇİ

kate-middleton-face-beauty-make-up-sakin-care-botox-baby

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Kraliyet ailesi hakkındaki dedikodular aile içi anlaşmazlıklardan güzellik hamlelerine kadar geniş bir yelpazede ortaya çıkabiliyor. Geçtiğimiz günlerde de işte bu dedikodu dosyasına bir yenisi daha eklendi: Kate Middleton botox mu yaptırdı?

Söylentinin çıkış noktası aslında oldukça basit: Instagram. Dr. Medi Spa kliniklerinin sahibi doktor Munir Somji, altına 'Kate'imiz Baby Botox'tan faydalanıyor,' yazdığı postta Kate Middleton'ın sözde öncesi ve sonrası fotoğraflarını paylaştı. Klasik botox uygulaması yerine daha az miktarda daha çok noktadan enjekte edilerek uygulanan baby botox, yüze donmuş bir ifade vermeden daha doğal ve yumuşak hatlı bir gençleştirme sağlıyor.

Akıllarda 'Acaba?' sorusunun oluşması ve haberlerin yayılmasının ardıdan Munir Somji gönderisini sildi. Zaten birçoklarına göre de bu gönderi doktorun baby botox tanıtımı yapmasından başka bir şey değil, çünkü hepimizin iyi ya da yorgun göründüğü günler olabilir ve istenirse bu fotoğraflar öncesi-sonrası olarak kurgulanabilir. Ancak kraliyet ailesi bu gibi durumlara karşı oldukça hassas. İsimlerinin böyle reklamlarla ilişkilendirilmesini asla kabul etmiyorlar. Çıkan haberlerin ardından Kensington Palace sözcülerinin medya kuruluşlarına botox söylentlerinin doğru olmadığı ve Kate'in herhangi bir klinikle ilişkisi bulunmadığına dair açıklamada bulunması bundan kaynaklanıyor.

Ne diyelim, Kate'in ne kadar doğal, enerjik ve genç göründüğünü düşünürsek  Cambridge Düşesi'nin bakım sırlarını merak etmemek mümkün değil! Ancak ünlü güzelin görünümünü yakalamak istiyorsanız baby botox onun uyguladığı bakım rutinleri arasında yer almıyor, belirtelim!

İngiliz Kraliyet Ailesinin Saç, Makyaj ve Bakım Sırları

ETİKETLER: KATE MİDDLETON , GÜZELLİK , BOTOX