28 Mayıs 2019

Justin Bieber'dan Hailey Baldwin'e Cartier Jesti

YAZI: ZEYNEP GÜR

justin bieber hailey bieber

Fotoğraf: SplashNews.com

Evlilik hayatının en çok keyfine varan çiftlerden biri de şüphesiz Justin Bieber ve Hailey Baldwin. Henüz Jr. Bieber gündemde değilken baş başa geçirdikleri vaktin tadını çıkaran yeni nesil çift, geçtiğimiz günlerde Beverly Hills'in en sosyetik caddesi Rodeo Drive'da alışveriş kaçamağı yaparken görüntülendi. 

Justin Bieber ve Hailey Baldwin'in Rodeo Drive alışveriş listesine gelecek olursak... Beverly Hills'in yüksek kalite standartlarının hakkını veren Justin Bieber, eşine Cartier'den yüzük aldı. Kendisine aldığı Rolex saat ise kısa günün karıydı!

Her zaman koordine stilleriyle gündeme gelen evli çiftin uyum dozu ise yine üst seviyedeydi. Justin Bieber, Off-White x Nike sneaker'larını serbest çağrışım yapan denim pantolonuyla kombinleyerek yine ilhamını sokak modasından alan 'Bieber' stilini konuşturdu. Öte yandan Hailey Baldwin ise, daha sade bir görünüme başvurarak tepeden tırnağa siyaha kuşandı. Sokak stilinin klasik ekürisi Van'leriyle kayakçı stiline 'Hailey' yorumu katan ünlü süpermodel, oversize obsesyonunu yine gündeme taşıdı. 

selena gomez justin bieber

Fotoğraf: SplashNews.com

Son zamanlarda, ruhsal açıdan zor dönemlerden geçen Justin Bieber'ın, eski sevgilisi Selena Gomez ile sık sık iletişime geçtiği söyleniyor. Selena Gomez'in de yakın zamanda yaşadığı psikolojik bunalım yüzünden hastanede gözetim altında tutulduğunu düşünürsek, eski sevgililer bu zor dönemlerini birbirlerine destek olarak atlatıyor belli ki. Ve birtakım söylentilere göre Justin Bieber ve Selena Gomez'in yeniden pekişen dostane ilişkisi karşısında Hailey Baldwin'in eli kolu bağlı durumda. Yine de Justin Bieber'ın eşine yaptığı 'küçük' Cartier jestini düşünecek olursak, araları hiç olmadığı kadar iyi! 

ETİKETLER: JUSTİN BİEBER , HAİLEY BALDWİN , SELENA GOMEZ