25 Ekim 2013

Isabel Marant for H&M

Isabel Marant for H&M koleksiyonunun tanıtımı dün akşam Paris'te bir sokak kutlamasıyla gerçekleşti. Davetlileri 90'lı yılların başlarına götüren geceye Audrey Tautou, January Jones, Freida Pinto, Astrid Bergès-Frisbey, Olga Kurylenko, Alice Dellal, Mélanie Doutey ve Lou Lesage gibi isimler katıldı.
Neon ışıklarının altındaki pub'lar, pizzacılar, hediyelik eşya dükkanları, manavlar, sokak satıcıları ve etrafta keyifle dolaşan insanların yer aldığı davette Isabel Marant'ın dünyası sinematografik bir anlatımla resim, video ve sokak modelleri eşliğinde tasvir edildi.
"Koleksiyonu kırmızı halı abartısıyla değil; gerçek, rahat bir tarzda sunmak istedik. Herkes için tasarım yapıyorum ve her zaman çevremdeki dünyadan esinleniyorum. Bu nedenle etkinliğin fonu olarak bir kent ortamını seçmek doğal geldi. Bu kent de Paris'ten başka bir yer olamazdı, çünkü bu kent DNA'mın bir parçası" diyen tasarımcının kariyerinin en ikonik parçalarını içeren H&M koleksiyon 14 Kasım'da dünyanın dört bir yanındaki yaklaşık 250 mağazada satışa sunulacak.

Geceden fotoğraflar için tıklayın.

İlgili Başlıklar