30 Nisan 2017

İkinci El Güvenli Lüks Alışveriş: Dolap.com

Trendleri belirleyen az kullanılmış ya da yeni etiketli binlerce ürün Dolap’a bir kaç saniyede yükleniyor, moda tutkunları zamansız parçaların izinden gidiyor. Modayı yakından takip eden kullanıcıların açtığı dolaplarla adeta trendsetter bir ikinci el  mağazasına dönüşen uygulamada ayrıca yeni etiketli ürünleri de satmak mümkün. Tekstilden aksesuara tüm moda ürünlerinin güvenilir satış noktası olmayı hedefleyen Dolap’ta; Dolap Dedektifi uygulamasıyla lüks ürünlerin ücretsiz orjinallik kontrolü gerçekleştiriliyor. Dolap online alışveriş tutkunlarını yepyeni bir alışveriş deneyimine çağırıyor.

dolap.com

Elden ele modanın en dinamik halini sunan Dolap.com; ikinci el alışveriş deneyimini, güvenilir ve üstün müşteri servisiyle birleştirerek sürdürülebilir bir moda felsefesi yaratmayı hedefliyor.

Dolap.com’da her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesi dikkat çekiyor. Elbiseden ayakkabıya ve çantaya; gözlükten, takıya binlerce ikinci el ve vintage ürün Dolap.com’da yeni kullanıcılarıyla buluşuyor. Üstelik, uygulamada sevdiğiniz ve yakından takip ettiğiniz bir çok ünlü ismin dolaplarından parçalar da yer alıyor.

dolap.com

Bu yeni ve alışılmışın dışında online alışveriş konseptinde moda tutkunları alışveriş yaparken kazanmanın da tadını çıkarıyor. Dolap.com önde gelen markaların birbirinden değerli ve özel ikinci el  ve vintage tasarımlarını çok uygun fiyatlarla sunarken, kullanmadığınız giysilerinizi satarak değerlendirme imkanı da sağlıyor. Böylelikle alışveriş keyfiniz ikiye katlanıyor.  

Uygulama Kullanıcı İhtiyaçlarına Göre Dizayn Edildi: Ücretsiz Kargo & Güvenilir Alışveriş Garantisi

Dolap.com; hızlı ve kolay ürün yükleme, pazarlık yapmayı kolaylaştıran teklif özelliği ile kullanıcı dostu deneyimi üst düzeyde sunuyor.

 dolap.com

Rakamlarla Dolap

Dolap’ta 550 bin adet dolap var.

Dolap’a her gün 6 binden fazla ürün ekleniyor. Üyeler ortalama 12 kıyafet paylaşıyor.

Dolap her ay başında yaptığı festivalde, katılan dolapların ürünlerine %50 indirim yapıyor.

En fazla satış oranı lüks markalarda. Bunlar, Louis Vuitton, Chanel, Micheal Kors, Gucci. Bu markalardaki ürünlerin %20’si ilk birkaç hafta içinde satılıyor.

Lüks markalar dışında hazır giyimde Zara, Mango, H&M ve Yargıcı başı çekiyor. Spor markalarında ise Nike ve Adidas en çok satılan markalar.

En çok alışveriş yapan, 25-45 yaş gurubundaki kadınlar. Satış yapanların %25’i, kazandıkları parayla Dolap’ta alışveriş yapmaya devam ediyor.

Uygulamayı IOS ve Andriod işletim sistemli cihazlarınıza indirebilirsiniz.

 
Bu bir tanıtımdır

                                   

ETİKETLER: DOLAP.COM

İlgili Başlıklar