23 Eylül 2018

Givenchy Defilesini İzlemek İster misiniz?

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

Givenchy

30 Eylül'de Clare Waight Keller’in 2019 İlkbahar/Yaz Givenchy defilesini, modanın önde gelen isimleri ve basınla birlikte izliyor olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şeyi açıklıyoruz!

Givenchy

Londra ve Paris çevresine beş bin 4G Givenchy çıkartması yerleştirildi. Elektrik direği, poster, çöp tenekesi…​​Çıkartmaları bulduktan sonra, moda evinin logosunu fotoğraflamalı ve #GivenchyFamily etiketini kullanarak Instagram üzerinden paylaşım yapmalısınız. En iyi üç yayın, 2019 İlkbahar/Yaz şovu için bilet kazanacak ve markanın sosyal medyalarında yer alacak.

Givenchy

Aslında bu akım, kapsayıcı pazarlama planları dahilinde, şovlarını halka açmış bir avuç tasarımcıya ayak uydurmakta. Virgil Abloh’un Haziran ayında Louis Vuitton’a yönelik ilk erkek giyim defilesinde, öğrencileri şovunun bir parçası yapması, aynı şekilde, Londra Moda Haftası'nın son gününde, Richard Quinn, 2019 İlkbahar/Yaz şovunu izlemeleri için 100 üniformalı öğrenciyi davet etmesi, moda endüstrisini de bu konuda bir şeyler yapmaya teşvik ediyor. Bunun hakkında bir açıklama yapan Quinn; “Sanat eğitimi temelden kesildi. Artık akademik bir konu olarak görülmemekte. Şimdi onu ön plana çıkarmaya ve gelecek nesile, endüstriye nasıl girebileceğini göstermeye çalışıyoruz” dedi.

Yarışma 25 Eylül saat 23.59'da sona erecek. Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER: GİVENCHY , CLARE WAİGHT KELLER , 2019 İLKBAHAR/YAZ