17 Temmuz 2020

Gigi Hadid Hamile Karnını İlk Kez Paylaştı

YAZI: EKİN KURBETÇİ

gigi-hadid-model-red-carpet

Mayıs ayının başlarında sevgilisi Zayn Malik ile ilk bebeklerini bekledikleri ortaya çıkan ve ardından bir televizyon programında bunu doğrulayan Gigi Hadid, hamileliği hakkındaki sessizliğini tekrar bozdu ve büyüyen karnını hayranlarıyla ilk kez paylaştı.

gigi-hadid-model-red-carpet

Fotoğraf: @gigihadid

Gigi Journal isimli bir sanat projesinin tanıtımı için Instagram üzerinden canlı yayın yapan Gigi, izleyicilerinin sorularına kayıtsız kalamayarak 'İşte karnım!' dedi ve 7 aylık hamileliğini gözler önüne serdi. Holiday markasına ait pijama takımıyla kamera karşısına çıkan güzel yıldız, bu süreçte bol ve salaş kombinleri tercih ettiğini söyledi.

Hamileliğini neden gizlediğine dair sorulara 'Bir pandeminin ortasındayız, koronavirüsten dolayı insanlar hayatını kaybediyor ve Black Lives Matter hareketi devam ediyor. Platformumu bu konulara ayırmayı tercih ediyorum, şu anda hamileliğim dünyadaki en önemli mesele değil.' cevabını veren süpermodel, ileride, zamanı gelince annelik yolculuğuna dair paylaşımlara daha çok yer vereceğini belirtti. Gigi ve Zayn'ın bebeklerinin eylül ayında dünyaya gelmesi bekleniyor. Biz de çekirdek aile olmaya aday ikiliyi bir kez daha tebrik ediyor ve Gigi'nin hamileliğine dair detayları heyecanla bekliyoruz.

ETİKETLER: GİGİ HADİD , HAMİLELİK , HAMİLE STİLİ