06 Ekim 2020

Evdeymiş Gibi Rahat

Pandemi sebebiyle evlere kapandığımız dönemde konforlu ev kıyafetleri favorimiz oldu. Şimdi kontrollü olarak sosyalleşmeye, kademeli olarak iş gitmeye başlamış olabiliriz ama bu, ev giysilerinin tamamen rafa kalkacağı anlamına gelmiyor. Aksine bu dönem, evden sokağa uyum sağlayan rahat parçaların yükselişinin habercisi.

 Mango

Mango Comfy koleksiyonu işte tam da bu “yeni normal”in ihtiyaçlarını merkezine alıyor. Rahat ve zahmetsiz görünümlerden ilham alarak yaratılan Comfy, evden sokağa kolayca adapte olan parçalardan oluşuyor. Comfy, ev, spor ve sokak giyimini mükemmel bir şekilde birleşerek, günlük rutine ayak uyduran işlevsel kombinler sunuyor.

 Mango

Koleksiyonun can alıcı noktası, kumaşların yumuşak dokuları. Bu dokular, mini triko elbiselere, taytlara, sportif kısa bluzlara hayat veriyor. Kombinler, özel dikim maksi paltolar, anoraklar ve spor ayakkabılarla tamamlanıyor. Koleksiyonun aksesuarlarındaysa işlevsellik ön planda. Tüylü kumaşlar sandalet, terlik, çanta ve şapkalarda göze çarpıyor. Her şeyin içine sığdığı maksi puffer çantalar da bu koleksiyonun olmazsa olmazı. Pastel renklerde yün çorap, atkı ve şapka gibi pratik aksesuarlar da sonbahar görünümlerinin tamamlayıcısı.

Bir doz minimalizm ve bolca rahat, çok yönlü parça… Sonbahar modasının Mango Comfy koleksiyonundaki temel yansımalarını bu şekilde okumak mümkün.

 

 

 

İlgili Başlıklar