06 Ağustos 2019

Dior'un Harrods'taki Pop-Up Mağazasına Doğru

YAZI: ZEYNEP GÜR

harrods,pop,up

Dior 2019-20 Sonbahar/Kış koleksiyonunu Londra'nın lüks moda üssü Harrods'ta vitrinliyor. Modaevinin kreatif direktörü Maria Grazia Chiuri'nin İngiliz kültürün, Dior'un İngiltere ile olan sıkı bağlarının kanıtı. Pop-up mağazasının iç tasarımından dış kısmına taşan ekose desenler, İngiltere'nin klasik taksilerinden sembolik telefon kulübelerine kadar tüm kültürel ikonları kapsıyor. 

Dior'un 2019-20 Sonbahar/Kış koleksiyonundan alıntı yapan silüetlerden, stil sahibi ayakkabılara ve Dior Book Tote'a kadar birbirinden karakterli parçalar modaevinin mini üssünde sizleri bekliyor. Sezonun it-bag'i Dior Book Tote; deri, ekose ve Dior Oblique tasarımı haricinde ilk defa "Dior'dan İngiltere'ye sevgilerle" temalı İngiltere bayrağına gönderme yapan Union Jack silüetiyle karşımıza çıkıyor. 

dior,harrods

Şapka dahisi Stephen Jones imzası taşıyan balıkçı şapkalar da, Dior'un Harrods'taki pop-up mağazasının vitrinini en güncel versiyonlarıyla dolduruyor. Ayrıca Dior Oblique desenlerine kuşanan "Travel Dior" serisi, makyaj çantalarından parfüm kılıflarına, bagaj etiketlerinden karakteristik valizlere kadar elegan bir seyahat planının olmazsa olmazı. 

Son olarak, Dior Camp ve Dior Book Tote çantalarınızın yanı sıra, Walk’n’Dior sneaker'larınızı ve bagaj etiketlerinizi Dior dokunuşuyla kişiselleştirmeye ne dersiniz? Dior'un, 3 Ağustos - 31 Ağustos tarihleri arasında Londra'nın lüks moda merkezi Harrods'ı mesken tutan pop-up mağazasında tüm bunlar mümkün. 

ETİKETLER: DİOR , CHRİSTİAN DİOR , LONDRA , HARRODS