19 Eylül 2014

Condé Nast Uluslararası Lüks Konferansı

YAZI: SUZY MENKES

Condé Nast Uluslararası Lüks Konferansı 2015’te Floransa’da ilk kez düzenlenecek. Yayınevinin Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Jonathan Newhouse açılış seminerinin “Hard Luxury” başlığı altında yapılacağını ve 22-23 Nisan'da Palazza Vecchio’da düzenleneceğini söyledi.

“Vogue, Vanity Fair ve GQ gibi dergiler sayesinde Condé Nast, lüks endüstrinin en önde gelen medya partneri oldu.” dedi. “Condé Nast Uluslararası Lüks Konferansı, önde gelen lüks üreticileri teşvik edici bir etkinlikle bir araya getirerek yaratıcı düşünceyi destekleyecek ve bağlantıları güçlendirecek. Bu sayede  markalarımızı yeni bir tarzda canlandıracak. Lüksle ilgili her iş kolu için bu etkinlik mutlaka gidilmesi gereken bir etkinliğe dönüşecek."

Küratörlüğünü ve ev sahipliğini Uluslararası Vogue Editörü Suzy Menkes’in yapacağı konferansta, dünya çapında lüks endüstriden tanınmış konuşmacılar yer alacaklar. 

“Hard Luxury” ismi hem lüks saatlere ve mücevherlere verilen geleneksel bir isim, hem de küresel piyasadaki koşulların zorluğuna göndermede bulunuyor. Suzy Menkes “Bugün lüks, yüksek topuklu moda dünyasıyla ilgili olduğu kadar yüksek teknoloji dünyasıyla da ilgili.” dedi. 

 

Çeviren: Kardelen Berfin Kobyaoğlu

 

ETİKETLER: SUZY MENKES