26 Temmuz 2019

Bu Bir FaceApp Değildir: Rihanna'nın Duplikesi Ala ile Tanışın

YAZI: ZEYNEP GÜR

 
 
 
View this post on Instagram

almost drop my phone. how?

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Görmüş olduğunuz fotoğrafın, Rihanna’nın çocukluk yıllarına ait olduğunu söyleyemeyiz, ya da FaceApp uygulamasına, ya da Rihanna’nın bunca yıldır herkesten sakladığı çocuğuna… Barbadoslu sanatçıya tıpatıp benzeyen 7 yaşındaki kız çocuğu Ala ile tanışın.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ?Ala’a Skyy? (@iambriakay_) on

Ala'nın, yaklaşık 48 saat öncesine kadar annesi tarafından yönetilen Instagram hesabını yalnızca 2 bin kişi takip ediyordu. Peki ne oldu da 80 bin 900 kişi şu anda Ala'yı takip ediyor ve bu sayı gitgide artmaya devam ediyor? Aslında Ala'nın Rihanna'yla olan şaşırtıcı benzerliği çoktandır Riri hayranlarının gündemindeydi. Hatta ünlü sanatçının ilgisini o yöne çekmek için kapsamlı bir operasyona girdiklerini de söyleyebiliriz; ardı arkası kesilmeyen mesajlar, mention'lar, yorumlar... Rihanna hayranlarının bu çalışmaları sonunda amacına ulaştı ve 7 yaşındaki Ala Rihanna'nın son Instagram paylaşımı olmaya hak kazandı. Barbadoslu sanatçının bu paylaşımı 48 saat içinde 7 milyon beğeni alarak diğer fotoğraflarını neredeyse gölgede bırakacak bir kıvama geldi.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ?Ala’a Skyy? (@iambriakay_) on

Miranda Kerr, Priyanka Chopra ve Snoop Dogg gibi ünlü isimler de bu paylaşımı yorumsuz bırakmadı tabii. Özellikle Snoop Dogg'un "Ne zaman çocuk sahibi oldun?" sorusu, hemen akıllara Rihanna'nın Suudi Arabistanlı sevgilisi Hassan Jameel’le olan ciddi ilişkisini getirdi. Acaba Rihanna'nın Instagram hesabında kendi çocuğunu paylaşacağı günler yakın mıdır?

Rihanna'nın Bronz Makyajı için 5 İpucu:

ETİKETLER: RİHANNA , İKİZ , ALA