15 Temmuz 2020

Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz Nişanlandı

YAZI: EKİN KURBETÇİ

brooklyn-beckham-nicola-anne-peltz-victoria-beckham-engaged

Fotoğraf: @brooklynbeckham

Mutlu bir çiftten mutlu bir haber var! Victoria ve David Beckham'ın oğlu Brooklyn Beckham ve oyuncu partneri Nicola Anne Peltz nişanlandı. 'İyi bir eş ve ileride iyi bir baba olacağıma söz veriyorum.' notuyla 2 hafta önce nişanlandıklarını Instagram üzerinden duyuran Brooklyn'e, Nicola'da aynı fotoğrafla eşlik etti. Ünlü oyuncu ise Brooklyn'le birlikte olduğu için dünyanın en şanslı kızı olduğunu belirtti ve bu güzel fotoğraf için Brooklyn'in kız kardeşi Harper'a teşekkür etti. Tüm Beckham ailesi ve ikiliye yakın ünlü isimler de çifti tebrik etmekte gecikmedi.

Nişan hakkında konuşulan detaylardan biri de tabi ki güzel oyuncunun yüzüğü oldu. Brooklyn'in tercih ettiği zarif yüzük, ince sıralı elmaslı bir bant ve üzerinde yaklaşık 5 karat büyüklüğünde zümrüt kesim pırlantaya sahip.

brooklyn-beckham-nicola-anne-peltz-victoria-beckham-engaged

Fotoğraf: @nicolaannepeltz

Brooklyn ve Nicola 2019 Kasım ayından beri birlikteler. Çift bu ocak ayında da Instagram üzerinden ilişkilerini resmileştirmişti. Geçtiğimiz aylarda aile etkinliklerine katılarak ilişkilerinin ciddiyetini gösteren ikili karantina sürecini ise New York'ta birlikte geçirmişti. Biz de genç çifti bu mutlu haber için tebrik ediyor ve muhtemelen Victoria Beckham imzalı olacak gelinliği heyecanla bekliyoruz.

 

ETİKETLER: BROOKLYN BECKHAM , NİCOLA ANNE PELTZ , NİSAN , VİCTORİA BECKHAM