08 Şubat 2020

Bir Yaz Günü Rüyası: Fendi 2020 İlkbahar/Yaz

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

fendi, elif altıntaş

İngiliz fotoğrafçı Nick Knight, ilk Fendi reklam kampanyasında, Silvia Venturini Fendi'nin 2020 İlkbahar/Yaz koleksiyonunun eklektik yanını, Londra’daki stüdyosunda, deneysel tarzıyla yakalamayı başarıyor.

İtalyan gün doğumunun sıcaklığını yaşayan Fendi kadını, 2020 İlkbahar/Yaz koleksiyonuyla birlikte bir rüyaya uyanıyor. Fendi’nin otantik DNA'sına uygun olan canlı bir zarafetle, zaman zaman egzotik ve biraz da asi ruh halini enjekte edilen çarpıcı çekimler, ironik ve eğlenceli havayı solumanıza olanak tanıyor.

Cesur çiçekler, parlak yüzeyler ve karmaşık dokular Fendi 2020 İlkbahar/Yaz koleksiyonunun coşkusuna katkıda bulunurken; yumuşak kapitone elbiseler ve pamuklu kumaşların etkisi altındaki tasarımlar yazın ihtiyacı olan hafifliği lüks bir biçimde kurgulamaya yardımcı oluyor.

Moda evinin ikonik Peekaboo ve Baget çantalarının yanı sıra yeni Fendi Roma tote, iç içe geçmiş motiflerin, kabartmalı desenlerin ve canlı renklerin büyüleyici vurgusuyla dikkat çekerken; modern, pişmanlık duymayan bir filtre ile yorumlanan ultra değerli zanaatkarlık duygusunu da aşılıyor.

ETİKETLER: FENDİ , 2020 İLKBAHAR/YAZ