25 Mayıs 2019

Ben Simmons Ayrılığından Sonra Kendall

YAZI: ZEYNEP GÜR

kendall jenner ben simmons ayrılık

Yüzünüz milyon dolar değerinde de olsa, dünyaca ünlü bir süpermodel de olsanız ya da Kardashian ailesinin en cool ferdi de olsanız, 'ayrılık acısı' evrensel bir gerçek ve bu gerçekle herkes gibi yüzleşmek zorunda kalıyorsunuz; tıpkı Kendall Jenner gibi! Geçtiğimiz hafta, yaklaşık 1 yılı aşkın süredir aynı evi paylaştığı sevgilisi Ben Simmons'la ayrılan Kendall, "The Show Must Go On" imajıyla karşınızda! 

Geçtiğimiz günlerde Cannes'da gerçekleşen amfAR galasında, Giambattista Valli x H&M iş birliğini kendi üzerinde sergileyen genç süpermodel, eski sevgilisi Ben Simmons'a güçlü bir mesaj veriyor. 

 
 
 
View this post on Instagram

tonight at amfAR wearing @giambattistavalliparis x @hm ??? #project?

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Kardashian hanesinin en özgürlüğüne düşkün üyesi Kendall Jenner, Instagram'ından da "özgür kız" imajını güçlendiren paylaşımlarda bulunuyor. Havuz kenarında Wanderlust bikinisiyle verdiği seksapel pozla yaz sezonunu önden açan ünlü süpermodelin, Darcie Wilder'ın "Literally show me a healthy person" kitabı da entellektüellik seviyesini bir hayli yukarı çekiyor. 

 kendall jenner ben simmons ayrılık 

Fotoğraf: @kendalljenner

Uzun lafın kısası, ünlü reality kişiliği hayatının Ben Simmons'sız bölümünde de süper cool ve özgür! Onu tipik bir "Kardashian" olarak görmememizin de başlıca nedeni bu zaten! 

ETİKETLER: KENDALL JENNER , BEN SİMMONS , KARDASHİAN AİLESİ