24 Nisan 2020

Bella Hadid'den Gigi Hadid'e Sürpriz Doğum Günü Partisi

YAZI: EKİN KURBETÇİ

gigi-hadid-bella-hadid-photo-kids

Fotoğraf: @gigihadid

Doğum günü etkinlikleri pandemi engeline takılanlar arasında Gigi Hadid de var. Dün 25. yaşına merhaba diyen Gigi, bu sene büyük ve şaşaalı bir davettense daha çekirdek bir parti tercih etti.

gigi-hadid-bella-hadid-photo-kids

Fotoğraf: @gigihadid

İzolasyon sürelerini anneleri Yolanda Hadid'in çiftlik evinde geçiren iki kız kardeş küçük çaplı bir kutlama yaptı. Yakın arkadaşlarının tebriklerini sosyal medya üzerinden kabul eden Gigi'nin doğum günü partisini kız kardeşi Bella Hadid düzenledi.

gigi-hadid-bella-hadid-photo-kids

Fotoğraf: Instagram Stories/@bellahadid

Ablası Gigi'nin doğum gününü çocukluk fotoğrafları ve abla kardeşin yakın anlarıyla Instagram'dan kutlayan Bella Hadid, partinin hazırlık aşamalarını paylaşmayı da ihmal etmedi. Son rötuşlar için ufak bir süpermarket gezisine çıkan genç yıldız, çiçekler, hediyeler, atıştırmalıklar, pasta ve mumlarla eve döndü.

gigi-hadid-bella-hadid-photo-kids

Fotoğraf: @gigihadid

Süpermodelin mini etkinliğine, annesi Yolanda ve kız kardeşi Bella'nın yanında Hadid ailesinin inziva eşlikçileri Leah McCarthy ve Zayn Malik de dahil oldu. 25 yaşındaki başarılı model, bu düşünceli sürpriz karşısında göz yaşlarını tutamadı. Bella'nın eğlenceli hediyesi prenses tacıyla mumları üfleyen Gigi, dilek tutmayı da unutmadı. 

gigi-hadid-bella-hadid-photo-kids

Fotoğraf: @bellahadid

Hediye, çiçek ve tebrik yağmuruna tutulan Gigi Hadid'in yeni yaşını biz de bir kez daha kutluyoruz!

Gigi Hadid'in Samimi Yaş Günü Partisi

ETİKETLER: GİGİ HADİD , BELLA HADİD , DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ