07 Ağustos 2019

Bella Hadid ve The Weeknd İlişkisinde Son Güncelleme

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

bella hadid, the weeknd

Son zamanlarda Bella Hadid ve Abel Tesfaye'nin -a.k.a The Weeknd- hala birlikte olup olmadıkları konusunda ortada pek çok spekülasyonlar dolanıyordu. Çünkü her anını Instagram üzerinden paylaşmayı seven çift, bu paylaşımlarına ara vermişti. Çok geçmeden çiftin tekrar yollarını ayırdığı gerçeği ortaya çıktı.

Tıpkı 2016'da olduğu gibi bu ayrılığın da sebebi: Yoğun iş temposu. Bir kaynağa göre, mesafe ve farklı programlar ikilinin ilişkisine büyük anlamda zarar verdi. Aynı ortamda olduklarında dahi, fiziksel ve zihinsel olarak farklı yerlerde olduklarını hisseden Bella ve Abel, üçüncü kez ilişkilerini noktalamaya karar verdi.

19-08/07/gettyimages-626768446-1-1487158845.jpg

Aslında Hadid ve Tesfaye'nin uzun ve dolambaçlı bir aşk hikayesi var. İlk kez 2015'te Coachella'da kameralara takılan çift, Kasım 2016'da ayrıldı ve o ay Victoria's Secret defilesinde, pistte unutulmaz bir şekilde karşılaştı. Tesfaye yoluna Selena Gomez ile devam etti, ancak Ekim 2017'de Selena ve The Weeknd aşkı da son buldu. Mayıs 2018'de ise Bella ve Abel, ortaya çıkan iddialardan sonra tekrar birlikte olduklarını doğruladılar. Ama yine de potansiyel bir birleşme için onların ilişkisinde her zaman umut var. 

8 Adımda Ayrılık Acısını Hafifletme Kılavuzu

ETİKETLER: BELLA HADİD , THE WEEKND , İLİŞKİ