20 Mayıs 2014

Alışverişin yeni adresi

Sokakta mağaza gezmeye vaktiniz yok mu? İndirim sitelerini tek tek takip etmekten yoruldunuz mu? Online alışverişin yeni keyfi Brand-Store.com, giyimden aksesuara, mobilyadan dekorasyona ve teknoloji ürünlerine kadar binlerce ürünü online alışveriş hizmeti veren bütün markaları tarayarak önünüze getiriyor.

Brand-Store.com bir özel alışveriş sitesi değil. Kampanya sitesi ise hiç değil. Ödeme ya da adres bilgilerinizi girmeden aradığınız ürünü bütün marka ve mağazalardan dilediğiniz fiyat aralığı ve bedende bulabileceğiniz bir mağaza gibi düşünün.

Üstelik kullanımı da çok kolay. Arama kutusuna yazdığınız bir ürünü birçok markadan görme ve tek tıkla markaların kendi websitesine giderek alışveriş yapma imkanına sahip oluyorsunuz. Dilerseniz ürünün rengini bile yazabilirsiniz

Brand-Store.com’u kullanmak için üye olmak zorunda değilsiniz. Üye olduğunuz takdirde ise beğendiğiniz ürünleri favorilere ekleme, indirime girdiğinde haberdar olma ve eklenen markalardan en önce haberdar olma gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz. Brand-Store.com'u Facebook, Twitter, Pinterest ve Instagram'dan da takip edebilirsiniz. Bizim seçimimizle ürünleri keşfetmek için tıklayın.

 

www.Brand-Store.com

 

 

https://www.facebook.com/BrandStoreTurkiye

https://twitter.com/BrandStoreCom

https://www.pinterest.com/brandstorecom/

https://instagram.com/BrandStore/

İlgili Başlıklar