20 Mayıs 2019

Alexa Chung ve Tan France Netflix'in Moda Dozunu Artırırsa

YAZI: ZEYNEP GÜR

alexa chung

Fotoğraf: @alexachung

Netflix, Chanel'in 2018 İlkbahar/Yaz Couture koleksiyonunu ele alan 7 Days Out belgeselinden sonra moda dünyasının nabzını yoklamaya kaldığı yerden devam ediyor. Bu defa başrolde Alexa Chung ve Tan France ikilisi yer alıyor. Yepyeni bir moda yarışmasına ev sahipliği yapmaya hazırlanan müthiş ikili modanın enlerini seçmeye hazır.

Netflix Originals yapımı olan "Next In Fashion", birbirinden yetenekli 18 tasarımcıyı rekabet oranı yüksek bir atmosferde bir araya getirerek, en hit trendlerin ve tasarımların peşine düşmeye hazırlanıyor. Büyük markalar adına çalışmış ya da ünlülerin stilistliğini yapmış birbirinden iddialı 18 tasarımcıyı düelloya davet eden Next In Fashion, birinci gelene 250 bin dolarlık bir ikramiye sunuyor. Bu şanslı kişinin tasarımlarının Net-a-Porter'de satılacak olması da bonus!

Her bölümü bir öncekinden çekişmeli olacak Next In Fashion'ın sunuculuğunu Tan France ve Alexa Chung ikilisi yapacak. Elizabeth Stewart ve Eva Chen gibi isimler de jüri koltuğuna oturarak yarışmacıları sıkı bir elemeden geçirecek. Ayrıca, 10 bölümden oluşan çekişmeli yarışmanın her bölümünde, moda dünyasından farklı bir misafir jüri göreceğiz. Arkadaşlıkları bu programdan çok daha öncesine dayanan France ve Chung ikilisinin yüksek enerjili ve moda ağırlıklı bir programa imza atacağından kuşkumuz yok. 

ETİKETLER: ALEXA CHUNG , ALEXACHUNG , TAN FRANCE , NETFLİX , NEXT IN FASHİON