11 Eylül 2019

Acne Studios, Japon Kültüründen İlhamla Tasarladı: Musubi

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

acne,studios

2019-20 Sonbahar/Kış koleksiyonu için yeni nesil yüzlere ve aksesuarlara odaklanan Acne Studios, Richard Burbridge'in çektiği kampanyasını gururla sunar! Yedi genç yeteneğin yer aldıği kampanyada, ham portre ve aksesuarları odak noktasına yerleştirip; anlatıdaki kişilerin  durgun yaşam görüntüleri parlatıyor.  

Markanın Kreatif Direktörü Jonny Johansson koleksiyonla ilgili yaptığı açıklamada “Acne Studios, hem moda hem de gerçeklik hakkında. İnsanların her zaman giymek istedikleri yeni moda şeyleri tasarladığımız için gurur duyuyorum. Musubi çantalarımızı taşıyan insanlar gördüğümde seviniyorum. Şimdi çantayı her gördüğümde gerçek insanları düşünüyorum. Bu duyguyu Musubi'yi içeren yeni kampanyamıza, bizi heyecanlandıran ve hikayelerini kampanya aracılığıyla anlatan gerçek insanları bir araya getirerek anlatmak istedim” dedi. 

acne,studios
 
Gelneksel Japon -obi- kimonolarından ilham alan, bükülmüş bir düğüm motifi ile karakterize olan Musubi koleksiyonu için bu sezon yeni renkler, florasan yeşil ve floresan turuncuyu da içeriyor.
 
2019-20 Sonbahar/Kış kampanyası 4 Eylül'de başlasa da, yeni Musubi çantaları Acne Studios mağazalarında ve acnestudios.com'da mevcut.

ETİKETLER: ACNE STUDİOS