13 Eylül 2020

2021 İlkbahar/Yaz New York Moda Haftası Gündemi

YAZI: VOGUE

2021 İlkbahar/Yaz moda haftaları maratonu 13 Eylül 2020 günü New York’ta başlıyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle bu sene altı gün yerine, dört gün gerçekleşecek etkinlikte birçok marka defilelerini online olarak gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Jason Wu defilesiyle başlayacak ve Tom Ford ile bitecek olan New York Moda Haftası’nda Adeam, Alice + Olivia, Anna Sui, Badgley Mischka, Carolina Herrera, Christian Siriano, Eckhaus Latta, Jason Wu, Jonathan Simkhai, Marchesa, Rebecca Minkoff, Theory gibi isimler programda dikkat çekiyor.

MarcJacobs

Marc Jacobs 2020 İlkbahar/Yaz
Fotoğraf: Getty Images Türkiye

 

New York Moda Haftası’nın olmazsa olmazları Michael Kors, Marc Jacobs, Proenza Schouler, Prabal Gurung, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger ve Tory Burch ise bu sene yeni koleksiyonlarını tanıtmak adına farklı platformlara yönelmeye karar verdiler. Michael Kors, 2021 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu çok katmanlı bir dijital deneyimle 15 Eylül’de tanıtmaya hazırlanırken Prabal Gurung sadece VIP müşterileri ve satın almacılarla bir araya gelecek. Proenza Schouler ile Tory Burch ise koleksiyonlarını ekim ayının sonlarına doğru dijital bir lookbook ile lanse edeceklerini açıkladılar.

Moda haftası kapsamında gerçekleşecek etkinler sosyal mesafenin korunması şartıyla 50 kişiyle sınırlanırken tüm defileleri online olarak NYFW.com’daki Runway360 plarformundan izleyebilirsiniz.

ETİKETLER: NYFW , 2020 , İLKBAHAR/YAZ , MODAHAFTASI