30 Haziran 2014

Yeni sezonun ilk adresi

Online alışverişte dünyanın en önemli sitelerinden biri olan eBay’in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com bir yeniliğe imza atıyor.

Klasik “pazaryeri” konseptinden farklı olan GittiGidiyor Cadde, markaların yeni koleksiyonlarını mağazalarla eş zamanlı olarak online tüketicisi ile buluşturuyor. Tekstilden teknolojiye, çocuk ve bebek ürünlerinden, kozmetiğe kadar birçok markanın sezon ürünlerini bulabileceğiniz GittiGidiyor Cadde’de sınırlı sürelere bağlı kalmadan dilediğiniz zaman beğendiğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz. Keyifli bir alışveriş deneyimin yanı sıra, moda ve stil önerileriyle ziyaretçilere rehberlik edecek “Cadde Portre” bölümünde ise, yine sektörün önde gelen isimlerinin röportajları, tanınmış stil danışmanları ve blogger’ların favori ürünleri ve alışveriş ipuçları yer alıyor.  Bu ay, “Portre”nin ilk konuğu projenin yaratım ve tasarım aşamasında da yer alan moda tasarımcısı Gamze Saraçoğlu. Saraçoğlu’nun özel röportajı, trend önerileri, sizin için seçtiği ürünleri severek okuyacağınızı düşünüyoruz. Beğendiğiniz parçaları kombinlediğiniz ve alışveriş yapan herkese de rehberlik edeceğini düşündüğümüz “Benim Caddem” ise kısa bir süre sonra yayında olacak. GittiGidiyor Cadde’de farklı bir alışveriş deneyimi sizi bekliyor.

 

Keşfetmek için tıklayın.

 

https://mktg.gittigidiyor.com/cm/ck/14489-189254-2357-0?chn=banner&site=vogue&size=ozelalan&cncpt=cadde&mpre=http%3A%2F%2Fwww%2Egittigidiyor%2Ecom%2Fcadde%3Fggap%5Fs%3Dbanner%26ggap%5Fm%3DDisplay%26ggap%5Fn%3Dvogue%26ggap%5Fc%3Dozelalan%26scdis%3DDis%2Dban%2Dvogue%2Dozelalan%2Dcadde

 

İlgili Başlıklar