12 Mayıs 2022

Zarif Görünümün Anahtarı

defacto

Güçlü perakende markalarının tasarımcı işbirlikleri moda gündeminin en çok konuşulan başlıkları arasında yer alırken yeni ve zarif bir koleksiyonun vizyonu radarımıza takılıyor. DeFacto’nun modayı şekillendiren koleksiyonuna Touché Privé vizyonu ekleniyor ve özgün tasarımların olduğu bir işbirliğine imza atılıyor. 

Touché Privé X DeFacto koleksiyonu, sofistike bir görünüme hayat veren zarif parçaları bir araya getiriyor ve günden geceye uzanan çabasız bir şıklığın kilit öğelerini oluşturuyor. 

defacto

Rahat detaylarıyla öne çıkan koleksiyonun renkleri de yaz ruhunu yansıtıyor. Sakin bej tonlarından canlı fuşyalara uzanan geniş skalada siyah-beyaz uyumunun minimal tavrı da kendine yer buluyor. Kullanılan kumaşların dokusu da bu rahat ve huzurlu tavrı elegan bir görünümle birleştiriyor. Satenlerin akışkan görüntüsü ile poplinlerin cool hissi her stile uygun alternatifler sunuyor.

DeFacto Touché Privé X DeFacto ürünleri ve daha fazlası için; https://www.defacto.com.tr/ adresini, DeFacto mobil uygulamasını ve tüm DeFacto mağazalarını ziyaret edebilirsiniz... 

ETİKETLER: TOUCHÉ PRİVÉ X DEFACTO