14 Haziran 2022

Yeni Bir Uyanış

moeva

Doğa yaz ile birlikte yeniden uyanıp renkleriyle bizi büyülerken bu uyanıştan ilham alan tasarımcılar da renk kodlarına ve stillerine güneşin enerjisini taşıyorlar. Özgürleşmenin hafifliği ve canlılığını merkezine alan Moeva x In-Formal işbirliği The Awakening (Uyanış) İlkbahar-Yaz Koleksiyonu'yla Galataport'ta yeniliklere kucak açıyor. Her ilkbaharda yeşillenen doğa, sarı ve turuncunun tonları ile parlayan güneş ışıkları, mavi tonlara sahip gökyüzü ve toprağın mat tonları koleksiyonun renklerine ilham veriyor. 

Geçtiğimiz günlerde Galataport'ta lansmanı gerçekleşen Moeva x In-Formal Koleksiyonu plaj stiline hareket katan tasarımlarıyla ilgi gördü. Vücudu şekillendiren korse etkisi sunan tasarımlar, halka aksesuarlar ve kemer detayları ile vurgulanan kıvrımlar koleksiyonun öne çıkan tasarım detaylarından. Birbirine geçen formlar ise doğanın birbirine bağlı bir bütün olduğu fikrini kuvvetlendiriyor.  

Doğuş Perakende Grubu’nun multi-brand markası In-Formal ile lüks plaj giyim markası Moeva'nın bir araya geldiği işbirliğinde farklı tasarımlar ve renkleriyle dikkat çekiyor. 

moeva

moeva

moeva

 

ETİKETLER: MOEVA X IN-FORMAL