22 Mayıs 2021

Yaza Renk Katan Sürpriz Tasarımcı İş Birliği

Ev kıyafetlerinden kurtulup, enerjimizi yansıtacak parçalar seçmeyi ve giymeyi çok özlemedik mi? LC Waikiki ve modanın en renkli isimlerinden Sudi Etuz güçlerini birleştirerek yazın ruhunu yansıtan bir koleksiyonla sezonu selamlıyor.

sudi etuz

LC Waikiki, modanın en yaratıcı ve takip edilen isimlerinden Sudi Etuz’la iş birliğine imza atarak yaza özel bir koleksiyon sunuyor.

Peki, bizleri nasıl bir koleksiyon bekliyor?

Neşeli, dinamik ve oldukça renkli...

Sudi Etuz ruhunu yansıtan parçalarda, özellikle sezonun dominant renklerinden yeşil, pembe, sarı ve beyaza çokça rastlıyoruz. Koleksiyondaki her parça, giyildiğinde kişiyi mutlu edecek ve gülümsetecek bir enerjiye sahip. Ve tabii ki Sudi Etuz denince akla gelen tüller ve hacimli formlar bu koleksiyonda da kendini belli ediyor.

Koleksiyondaki her parçanın hem gündüz hem de geceye rahatlıkla adapte edilebileceğini söyleyebiliriz. Maksimalist çizgilere sahip elbiseleri gündüz sneaker’larla, geceyse stiletto’larla rahatlıkla eşleştirebilirsiniz. Koleksiyonun anahtar parçalarından beyaz jean pantolon ve jean ceketi, yine beyaz bir tişörtle birlikte kullanarak monokrom bir görünüm oluşturmak mümkün. Marka, bu iddialı işbirliğiyle size alternatifli kullanımlar sunuyor.

lcw

Tasarımcı Dokunuşuyla Hazırlanan Özel Koleksiyon

Koleksiyonu özel kılan detaylardan biri de günlük hayatta konfor ve şıklık sağlayacak jean, gömlek ve tişört gibi sıklıkla kullanılan parçaların Sudi Etuz dokunuşuyla özgün bir yoruma kavuşması. Böylece sade bir jean pantolonu hacimli kıvrımlara sahip bir gömlekle çok daha şık bir çizgide kullanabilirsiniz.

sudi etuz

Romantik Etki

Tasarımlarda romantik detaylara da yer veriliyor. Çiçekli elbiseler ve gömlekler, nahif ama mutluluk veren bir stili işaret ediyor. Son dönemin en heyecan verici iş birliklerinden olan Sudi Etuz x LC Waikiki koleksiyonuyla tasarımcı parçalarına ulaşılabilir fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Üstelik koleksiyonda çocuklar için de Sudi Etuz imzalı özel parçalar yer alıyor.  

lcw

 

 

 

ETİKETLER: VOGUETÜRKİYE , LCW , SUDİ ETUZ