16 Ağustos 2021

TikTok’un Carrie Bradshaw’uyla Tanışın

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

carrie bradshaw, sex and the city, tiktok

@carla.rockmore

Sex and the City’nin yeni versiyonu And Just Like That'in çekimleri devam ederken ve yeni fotoğraflar gelmeye başlamışken, TikTok bizi gerçek hayattaki Carrie Bradshaw’la tanıştırıyor. Canlı renkleri yorumlaması, deneysel stili ve ayakkabı tutkusuyla Carla Rockmore, dizi dünyasının en favori stil ikonlarından birinin yansıması olarak sosyal medyanın yeni favorileri arasına yerleşti.

Mücevher tasarımcısı ve içerik üreticisi olan 54 yaşındaki Rockmore, en genç uygulamalardan biri olan kabul edilen TikTok’ta yaklaşık beş ay içinde 540,000 takipçiye ulaştı. 70’ler modasından Studio 54 şıklığına oldukça geniş ve keyifli bir stil yolculuğu sunan tasarımcı İngiliz Vogue’a verdiği röportajda hem stilinin hem de ürettiği içeriklerin tamamen doğaçlama olduğunun altını çiziyor. Carrie Bradshaw karakterinden çok dizinin stilisti Patricia Field’ın karakter için yaptığı seçimlerle benzer ilerlediğini düşünüyor.

 

@carlarockmore

Studio 54. Late 70’s. Let’s go. ? ##fashiontiktok ##fashionhacks ##fashion ##fashionadvice ##foryou ##foryoupage ##over50 ##overfiftyfashion ##styletips ##ootd

♬ Hot Stuff - Donna Summer

ETİKETLER: CARRİE BRADSHAW , SEX AND THE CİTY , TİKTOK , MODA