18 Ağustos 2021

Nap Dress’e Bridgerton Dozu

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

Bridgerton, nap dress

Bridgerton dizisinin yeni bölümlerini heyecanla beklemeye devam ederken nap dress tasarımlarıyla ünlenen Hill House, dizide de sıklıklıkla gördüğümüz parçalardan ilham alarak yeni bir kapsül koleksiyon hazırladı.

Phenomenal adlı medya şirketi ve Netflix ile yeni bir yolculuğa çıkan marka, nap dress, sweatshirt ve zarif saç aksesuarlarından oluşan koleksiyonla dizinin hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. 3 farklı renkten oluşan sweatshirtler dizinin ikonik cümlelerine atıfta bulunurken Ellie ve Nesli adını taşıyan elbiseler floral desenleriyle Bridgerton zarafetini yansıtıyor.

Bridgerton, nap dress

@hillhouse

Hem rahatlığı hem de şıklığı eforsuz bir şekilde yakalamanızı sağlayan nap dress’ler özellikle bahar sezonunda Selena Gomez’den Sabina Socol’e kadar pek çok ünlü ismin kısa sürede radarına girmişti ve Hill House’un satışlarında da adeta bir patlama yaşanmıştı.

TikTok’taki Cottagecore akımının bir üyesi olan bu nostaljik uzun elbiseler yeniden klasikleşme yolunda emin adımlarla ilerlerken Bridgerton ilhamlı koleksiyonun kısa sürede tükenmesi, yapımın popülerlik boyutunu bize bir kez daha gösteriyor.

ETİKETLER: BRİDGERTON , NAP DRESS , KAPSÜL KOLEKSİYON , MODA