18 Mart 2021

Molly Goddard’ın Ugg Yorumu

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

Molly Goddard
Fotoğraf: @mollygoddard

 

Ugg her zaman kullanışlı tavrı ve sportif duruşuyla en çok tercih edilen botlardan biri olmuştur. Jennifer Lopez’den Gigi Hadid’e pek çok ünlü isim rahatlığından vazgeçemedikleri Ugg botları günlük hayatlarında sıklıkla tercih ederken, marka aynı zamanda tek bir kalıpta ilerlemek yerine Jeremy Scott ve  Y/Project’le iş birliğine giderek farklı versiyonlarıyla da popülerliğini korumaya devam etmişti.

Son olarak masalsı tül elbiseleri ve romantizme yeni nesil bakış açısıyla yaklaşan Molly Goddard'da Ugg botlara dokunuşunu ekleyen isimler arasındaki yerini aldı. 2021 Altın Küre ödüllerinde Rosemund Pike ve Bridgerton dizisinden tanıdığımız Nicola Coughlan’ın giydiği kırmızı halı elbiselerinde de imzası bulunan Goddard, sahip olduğu şiirsel çizgiyi Ugg markasında yeni bir hikayeye dönüştürdü.

“Koleksiyonu tamamlayan ya da tamamen zıt duran ayakkabıları seviyorum. Çok uzun zamandır platform modeller aklımdaydı. Ugg’la birlikte çalışmak bu yüzden çok keyif vericiydi. Ayakkabılar çok yüksek görünebilir ama inanılmaz derecede rahatlar” açıklamasını yapan Molly Goddard, 18 Mart tarihiyle birlikte Ugg x Molly Goddard tasarımlarının ilk kampanya çekimini de instagram üzerinden paylaştı.

 

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Molly Goddard (@mollygoddard)'in paylaştığı bir gönderi

ETİKETLER: MOLLY GODDARD , UGG , TREND , MODA