20 Nisan 2021

Michael Kors 40. Yılını Kutluyor

Michael Kors, 40. yıl dönümünde 2021 Sonbahar/Kış koleksiyonu dijital bir şovla sunuyor. 

Şarkıcı, söz yazarı ve besteci Rufus Wainwright'ın özel performansıyla gerçekleşecek etkinliği 20 Nisan'dan itibaren Vogue Türkiye üzerinden izleyebilirsiniz. 

Michael Kors, "40. yıl dönümü koleksiyonum giyinmenin, şehirde bir gece dışarı çıkmanın mutluluğunu düşünerek sunuyorum. İster ofise gidiyor olun, ister mahallenizde rahat bir akşam yemeğinde ya da bir partiye gitmek üzere olun, bu koleksiyonun tamamı her anı özel bir olay haline getirmek ve kendinden emin, çekici ve neşeli hissettirmeyi çağrıştırıyor. En başından beri Michael Kors'un temelini oluşturan zamansızlık ve büyük şehir iyimserliği duygusu var - zenginlik ile sadelik arasında bir yin-yang dengesi, rahat ve aynı zamanda lüks bir şey." cümleleriyle koleksiyonu anlattı. 

Alexandre de Betak'ın yönettiği ve yapımcılığını Bureau Future'ın üstlendiği dijital film, New York'un en sevilen endüstrilerinden ve spandemiden en çok etkilenen Broadway'in eşsiz ihtişamına ve enerjisine ışık tuttu. Podyum videosu, Naomi Campbell, Helena Christensen, Carolyn Murphy, Ashley Graham, Shalom Harlow, Bella Hadid, Alek Wek gibi isimlerin katılımıyla gerçekleşti. 

 

 

 

ETİKETLER: MİCHAEL KORS