26 Kasım 2021

Kış Mevsiminin Yıldızları İçin Kutlama Zamanı

desa

Kış mevsiminin favori parçaları bot ve çizmeler günlük stilimizin tamamlayıcısı olarak her daim görev başında. Kış aylarının yıldızı niteliğindeki bu parçayı günlük görünümüzü bir üst seviyeye çıkarmak için farklı renk, model ve desenlerde tercih edebilirsiniz. Farklıysa DESA temasıyla hazırlanan 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu ise sevdiklerinize ve kendinize birbirinden şık ve kullanışlı deri hediyeler alırken mağaza ve çevrimiçi platformlardan özel indirim ve kampanyalar sunuyor. 

Eğlenceli ve her haliyle farklı bir stil anlayışını yansıtan deri tasarımlar bulunan koleksiyonda sezonun en hit parçalarını bulabilirsiniz. Ayakkabı ve çantalarda klasik ve zamansız görünümler için kullanılan napa düz derilerin yanı sıra bu kış bütün dünya moda trendlerinde yerini alan parlak yüzeyli tasarımlar, kalın tabanlı loaferlar, kare burun ve farklı topuk boylarında çizmeler stiliniz için güçlü birer seçenek oluşturuyor.

DESA’da ayrıca bu kış tüm vitrinlerde baş gösteren deri puffer mont ve yelekler, deri blazer ceketler, deri pantolon, etek ve elbiseler Efsane DESA indiriminde sahip olabileceğiniz tasarımlar arasında yerini alıyor. Deri cüzdan, kartlık ve anahtarlıklar, telefon kılıfları, eldiven ve kemer gibi şık aksesuarlar da görünümünüzü tamamlıyor.  

ETİKETLER: DESA , MODA , ALIŞVERİŞ