11 Mart 2021

Kaia Gerber ve Beausalt Yeniden Bir Arada

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

beausalt
@kaiagerber

En popüler it-girl’lerden biri olan Kaia Gerber ve Beausalt’ın arasında bağ sadece iş mantığının biraz daha ötesinde çünkü markanın kurucusu Lydie Benson aynı zamanda Kaia’nın annesi Cindy Crawford’un da yakın arkadaşlarından biri.

İkilinin daha önce yaptığı tayt projesi oldukça başarılı olunca şimdi aynı ekip kapüşonlu bir sweatshirt takımı için yeniden bir araya geldi. Renk paleti, kesimler ve kumaş seçimleri için birlikte yol alan Gerber ve Beausalt’ın amacı zamansız ve sürdürülebilir bir parça yaratmak.

Markanın imza kumaşlarından Tencel ile yaratılan crop sweatshirtler mavi, siyah, beyaz, deve tüyü, açık ve koyu gri olmak üzere son derece kullanışlı altı renkten oluşuyor. Aynı zamanda bu projenin çıkış amacı ise A Sense Of Home adlı koruyucu aile için yaşı geçen gençlere yardımcı olan organizasyona destek olmak.

Instagram üzerinden oldukça doğal bir kareyle yeni kampanyasını paylaşan Kaia Gerber: “Önceki projemiz Kaia pantolonu sayesinde yaptığımız bağışların yarattığı farkı görmek gerçekten inanılmazdı bu yüzden bir sweatshirt serisiyle devam etmek istedim.” derken Gigi Hadid, Cindy Crawford ve Emma Chamberlain’da projeye destek olan isimler arasında yer alıyor.

ETİKETLER: KAİA GERBER , BEAUSALT , CİNDY CRAWFORD