13 Mayıs 2022

Hayallerden Tasarımlara

mansur
 

Meksikalı bir tasarımcı olan Viannk' Mansur, ailesi ve kültüründen yola çıkarak tasarım hayatına başladı. 15 yaşında kendine uygun elbiseyi seçme konusunda şanslı olduğunu da belirten Viannk’ Mansur bu konuda çevresinin önünü çok açtığını düşünüyor. Kendi yaşadığı bu mutluluk ona ilham olmuş ve “Bir kızı hayallerindeki elbise ile mutlu edebilirsin” düşüncesi, ilerlemesinin yapı taşını oluşturmuş.

mansur

Hayal kur ve çalış

Viannk' Mansur yaptığı işlerin ve markasının bir takım oyunu olduğunu belirtiyor. Dubai’de ilk defa bir Meksikalı tasarımcı markası olarak ödüllere layık görülerek adını tüm dünyaya duyurmak ise birlikte başardıklarının sadece bir örneği. Bu hayallere erişmek için çok çalışmanız gerektiğini belirten Viannk' Mansur, çok sevdiği Meksikalı karikatürist Humberto Ramos’un “hayaller için iç çekersin hedefler için çalışırsın” sözüyle daha da çok çalışmak için güç topladığını belirtiyor. Ona göre yaratmak için hayal kurmak ve üretmek, güçlenmek demek.

Doğum günleri için sürprizler

Viannk’ Mansur özellikle 15 yaş doğum günleri için süprizlerin yakında olduğunu da haber veriyor. Önümüzdeki yıl ve her yeni yılda büyük yeniliklerle geleceklerini belirtiyor.

mansur

Modellik ve sanat

15 Yaşında memleketi İsviçre'de modelliğe başlayan Nadja Nora 17 yaşında ilk uluslararası ajansı olan NEXT models ile anlaştı. Daniel Wellington kampanyası, birden fazla bikini markası için İsviçre, Milano, LA, NYC ve Miami Swim Moda Haftası'ndaki Uluslararası Moda haftalarında yer alan Nadja, özellikle bu işin yeni deneyimler sunuyor olmasını sevdiğini söylüyor. Onun için modellik, sanat ve kendini ifade etmenin güzel bir karışımı. “Moda ve sanat benim için el ele. Resimlerimizi giyemezken, elbise giyebilir, takı takabilir ve sanatsal yönümüzü ifade edebiliriz.”

Özellikle sosyal medyanın hem işine hem de hayatına kattıklarından memnun olan Nadja bu sayede daha bireysel işlere de zaman bulabildiğini belirtiyor. Özellikle sosyal medya üzerinden kendi ilerlettiği işlerde hem kreatif hem de prodüksiyon tarafı ile de ilgilenmenin onun yaratıcı tarafını daha da ortaya çıkarttığını hisseden Nadja hayatını “Eylem, sözcüklerden daha yüksek sesle konuşur.” düşüncesine göre yaşamaya çalışıyor.

Hayatı ve projelerini takip etmek için @nadja_nora hesabını takibe alabilirsiniz.

mansur

mansur

 

Model: Nadja Nora @nadja_nora
Fotoğraf: Darwin Damian @DarwinWorldMedia @DWM_Studios
Tasarımcı: Viann’K Mansur @viannkmansuroficial
Saç & Makyaj: Reyna Khalil @reynakhalil
Kreatif Direktör: Reyna Khalil & DJesus Trujillo @djesustrujillo
PR: Nilufer Satorius @toriuspragency

İlgili Başlıklar