22 Haziran 2022

Harry Styles’ın Stili Koleksiyona Dönüşüyor

YAZI: DİLRUBA KARAKÖSE

22-06/21/screenshot-assetsvoguecom-20220621-11_34_02.png

One Direction’ın dağılmasının ardından kariyerine tek başına devam eden Harry Styles, attığı doğru adımlarla birlikte sadece müzik dünyasında hakimiyet kurmuyor. Sahne performansları sırasında eşsiz sayılabilecek stilini gözler önüne sermekten ve farklılıklara imza atmaktan çekinmeyen Styles’ın bu başarısının arkasında aslında Gucci’nin desteği de büyük.

Uzun zamandır modaevinin kreatif direktörü Alessandro Michele ile yakın bir arkadaşlık ilişkisi kuran yıldız, hali hazırda Gucci’nin yüzlerinden biri. Ancak ikili, aralarındaki bu bağı şimdilerde biraz daha kuvvetlendirmeye karar veriyor. Milano'da gerçekleşen erkek giyim defilelerinde görücüye çıkan Ha Ha Ha isimli koleksiyonla Gucci ve Harry Styles hem renkli hem de klasik parçalara imzalarını atıyor.

Geleneksel İngiliz terziliğini 1970'lerin pop ve bohemyasıyla birleştiren koleksiyon, canlı tonlardaki takımlardan, baskılı pijamalardan, aksesuarlardan ve bowling gömleklerden oluşurken ismini ise Harry Styles ve Alessandro Michele'in baş harfleriyle birlikte ikilinin yıllar içinde birbirlerine mesaj gönderme biçimlerinden alıyor.

22-06/21/screenshot-mediavoguecouk-20220621-11_33_34.png

ETİKETLER: HARRY STYLES , GUCCİ , MODA