01 Haziran 2021

Güneşle Kucaklaşma

Yazın gelişini The Sun Is Everywhere koleksiyonuyla kutlayan Mango, güneş enerjisini yansıtan tasarımlarla 70’li yılların özgür yaşam stiline gönderme yapıyor.

Mango

Akdeniz’in canlılık dolu yaz havasından ve 70’lerin serbest ruhundan ilham alan Mango, yeni koleksiyonu The Sun is Everywhere ile dinamik, genç ve neşeli bir çizgiyle karşımızda. Huzurlu yaz akşamlarında arkadaşlarla zaman geçirmek, doğanın içinde olmak, dans etmek, yüzmek gibi yaz anılarına eşlik eden marka; yeni koleksiyonuyla iyimserliğin mutlak kahraman olduğunu vurgularken içimizdeki yenilenme enerjisini de yukarı taşıyor. 70'lerde bir özgürlük simgesi olan İbiza'nın ruhu, desenlerle, renk patlamalarıyla ve pozitif bir bakış açısıyla kampanyanın özünü oluşturuyor. Mango, Eddie Wrey tarafından fotoğraflanan bu yeni kampanyasında Louise Follain, Mélodie Vaxelaire, Mukasa Kakonge, Klara Kristin, Jill Kortleve ve Alberto Perazzolo’dan oluşan bir grup modelle çalışıyor.

Mango

Koleksiyonun anahtar parçaları arasında tabii ki çiçekli ve psikedelik etki yaratan desenlerin yanı sıra monokrom elbiseler yer alıyor. Elbiselerden bahsetmişken; vual ya da poplin, pamuklu kumaşlardan uçuşan elbiseler unutulmaz yaz günlerinde hem gece hem de gündüz için iyi birer alternatif. Söz konusu 70’ler olduğunda ise baskılı tişörtlere, mini elbiselere, kroşe yeleklere, retro esintili denimlere rastlamak bizi şaşırtmıyor. Koleksiyonun geneline mavi ve elma yeşili tonlarında bir renk paleti hâkim; bu da tasarımlara dinginlik katıyor. Aksesuarlarda çiçekli balıkçı şapkalar ve retro güneş gözlükleri görünümleri ideal şekilde tamamlıyor. Tüm bu detaylar birleşince ortaya formaliteleri kıran ve bizleri Akdeniz'in tadını çıkarmaya davet eden akıcı, rahat ve eğlenceli görünümler ortaya çıkıyor.

Mango

Koleksiyonda erkekler de unutulmuyor. Erkekler için sunulan şık ve günlük parçaların karışımı, rahat ve zahmetsiz bir görünüm yaratma imkânı sağlıyor. Relax ya da loose fit pantolonların yanı sıra desenli gömlekler, poplin takımlar, triko seçeneklerinin yanı sıra koleksiyonda yenilikçi polo yelekler ise koleksiyonun öne çıkanları. Sezonun hâkim renklerine baktığımızda sarı, turuncu ve maviye rastlıyoruz. Sofistike şekilde yorumlanmış grafik desenli ve çizgili seçeneklere ise bu yaz erkek stilinde çokça rastlayacağız. Koleksiyonu incelemek için shop.mango.com/tr'yi ziyaret edebilirsiniz. 

ETİKETLER: VOGUETÜRKİYE , MANGO