26 Nisan 2022

Gigi Hadid'in Yaz Ruhunu Yansıtan Tasarımları

YAZI: DİLRUBA KARAKÖSE

22-04/26/screenshot-mediavoguecouk-20220426-10_16_01.png

Fotoğraf: Alana O’Herlihy

Kaşe kabanlar, platformlu botlar ve atkılar nasıl kış aylarının üniformasıysa, söz konusu yaz ruhu olduğunda da devreye incecik gömlekler, desenli elbiseler ve tabii ki bikiniler giriyor. Elbette yeni çıkan bikini koleksiyonlarının da bir sınırı yok ve karşımıza her daim güncel modeller çıkmaya devam ediyor.

Frankies Bikinis’in Gigi Hadid’le birlikte imza attığı koleksiyon da bunlardan biri. Üstelik aralarındaki işbirliği sadece yakın zamanda gerçekleşen bir anlaşmadan ibaret değil. Markanın kurucusu Francesca Aiello, Hadid’i okul yıllarından tanırken, Vogue’a verdiği röportajda onu "Çok çalışkan, inanılmaz derecede zeki ve etrafındaki insanlara sevildiğini ve rahat olduğunu hissettirmek için her şeyi göze alan türden bir insan." sözleriyle anlatıyor.

22-04/26/screenshot-mediavoguecouk-20220426-10_15_43-1650965506.png

Fotoğraf: Alana O’Herlihy

Farklı bikini ve mayo modellerinin yer aldığı koleksiyon ise Gigi Hadid’in kişisel stilinden, ailesinin kır evinde geçirdiği zamanlardan izler taşıyor. Çiçek baskıları ve fırfır detayları ise hemen hemen her parçanın üzerinde etkisini gösteriyor. 11 Mayıs’ta satışa sunulacak Gigi x Frankies Bikinis işbirliğiyle ilgili düşüncelerini "Bu koleksiyonu yaratmak çok özeldi çünkü her parçaya hem Frank'le olan dostluğuma hem de kişisel hayatıma özel birçok ayrıntıyı dahil ettik." sözleriyle açıklıyor Hadid.

ETİKETLER: GİGİ HADİD , FRANKİES BİKİNİS , MODA , HABER MODA