26 Aralık 2021

Emily in Paris’in İlk Moda İşbirliği

YAZI: DİLRUBA KARAKÖSE

21-12/23/screenshot-wwwvoguecom-20211223-12_39_49.png

Fotoğraf: Getty Images

Emily Cooper’ın maceralı Paris hayatı dizinin 2. sezonuyla birlikte devam ediyor. Muhteşem şehir manzarasının yanı sıra Emily in Paris’i eğlenceli kılan karakterlerin iddialı görünümleri oluyor. Elbete Emily’nin stilini beğenen olduğu kadar eleştiren de çok. Ancak dizinin yaratıcısı Darren Star, onun özgün bir moda anlayışı olduğuna ve bireyselliğini korumakla ilgilendiğine dikkat çekiyor.

Durum ne olursa olsun konuşulmayı başardığı kesin ve bu popülerlik hali diziye ilk moda işbirliğinin kapılarını aralıyor. Emily in Paris’in 2.sezonundaki görünümlere odaklanan ve My Beachy Side isimli markayla ortak hazırlanan koleksiyon, plaj şıklığı ve Parizyen stili aynı çatı altında toplamayı başarıyor. Öne çıkan parçaların başında ise bu ruha uygun olarak mini elbise ve etekler, crop top’lar, mayolar ve kaftanlar geliyor.

21-12/23/emily-in-paris-my-beachy-side-02.png

Fotoğraf: My Beachy Side

My Beachy Side’ın bir diğer önemli yanı da Türkiye’de doğmuş olması. Kurucusu Gamze Ateş, markası aracılığıyla kadın zanaatkarlara destek olurken aynı zamanda el işçiliğiyle üretilen parçalarla sürdürülebilir modaya katkıda bulunuyor.

ETİKETLER: EMİLY İN PARİS , MY BEACHY SİDE , MODA