13 Mayıs 2021

Bulgari’nin Yeni Marka Elçisi Chiara Ferragni

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

chiara ferragni,bulgari

 

Yükselişine adım adım şahit olduğumuz en ünlü influencerlardan biri olan Chiara Ferragni, yoluna emin adımlarla devam ediyor. Mücevher ve aksesuar konusunda oldukça köklü bir geçmişe sahip olan lüks İtalyan markası Bulgari'yle bir araya gelen Ferragni, yeni marka elçisi olarak karşımıza çıkıyor.

Aldığı bu önemli görevle birlikte markanın temel değerlerini nesiller arası bir izleyici kitlesine aktarmaktan sorumlu olan Chiara Ferragni, aynı zamanda Bulgari’nin eğlenceli, bağımsız ve cesur yanını da temsil ediyor. Fotoğrafçı Giulio Rustichelli tarafından çekilen karelerde Ferragni markanın ikonik tasarımları arasında yer alan the Serpenti, Serpenti Viper ve Monete tasarımlarıyla ilk çıkışını yapıyor.

 

chiara ferragni,bulgari

 

Ferragni bu yeni başlangıç için Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı; “Bulgari ailesinin bir parçası olduğum için gurur duyuyorum çünkü bu markayla aramızda her zaman çok özel bir bağ vardı. Bulgari’nin içinde cesareti ve tüm dünyada bilinen ikonik İtalyan tasarımını kapsayan bir miras var ve aynı değerleri paylaşıyoruz. Bu yüzden gelecekteki projelerimizde sosyal bir etki yaratmak için güçlerimizi birleştiriyoruz ve ilerleyen zamanda çok daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyorum.”

 

ETİKETLER: BULGARİ , CHİARA FERRAGNİ , MÜCEVHER