22 Kasım 2021

Ay'ın Şiirsel Yüzü: PrimaLuna

Longines, PrimaLuna

Longines, her daim unisex bir algı yaratmayı başarmış tasarımlarıyla ünlüyken, PrimaLuna koleksiyonu ise, 2009’dan beri, eşi benzeri olmayan feminenliğiyle isim yapıyor. Adından anlaşılacağı üzere, bu koleksiyonun karakteristik kasalarında Ay’ın şiirselliğinden esinleniliyor. PrimaLuna, kanatlı kum saatini benimseyen markanın hayalindeki feminen zarafetin, kusursuz bir somut örneği. Gökyüzünün mistik ve büyüleyici güzelliğinden ilham alan Longines PrimaLuna’nın karakteristik kasası, ibreleri ve şık bileziği oluşturan bağlantı parçaları bütünüyle dolunayın hatlarını yansıtıyor. 

Longines, PrimaLuna

Ay’dan alınan referanstan hareketle seçilen paslanmaz çeliğin ışıltılı grisi, bazı modellerde pembe altının pastel tonlarıyla birleşiyor. Parçalara uygulanan pürüzsüz cila tekniği sayesinde, saatlerin parlak görünümü daha da belirginleşiyor. Longines PrimaLuna’da, üç farklı kadrana, üç farklı kasa çapı eşlik ediyor. Bu modellerin her biri Ay ışığının paklığını taşıyor. Opsiyonlar, buzlu gümüş; boyanmış Roma rakamlı, gümüş flinqué işlemeli ve pırlanta indeksli beyaz sedef kadranlı modellerden oluşuyor.

Longines, PrimaLuna

Koleksiyondaki modeller quartz ve otomatik kurmalı (L592) mekanizmalarla çalışıyor. Kadranında tarih göstergesi yer alan üç ibreli versiyon dışında, koleksiyonun ana referansıyla tümden uyumlu, Ay fazı komplikasyonlu yeni model de, yakın zamanda satışa sunuldu. Kusursuz finisaja sahip bileziğiyle Longines PrimaLuna, mücevherlerin zarafetini Longines’in saat yapımındaki hüneriyle buluşturuyor. Bu niteliklerin modern kadınları cezbetmede üstüne yok. Bu özel koleksiyonu, hem günlük etkinlikler hem de şık davetler için tercih edebilirsiniz; PrimaLuna saatiniz, sofistike görüntünüzün son rötuşu ya da sade kıyafetlerinize ekleyeceğiniz zarif bir parıltı olabilir.

ETİKETLER: SAAT , LONGİNES , MODA , PRİMALUNA